Blog > Komentarze do wpisu

Zlecenie przyjete.

Szalone pościgi, sceny łóżkowe, zdrady, skandale, i wybuchające białe domy. To i jeszcze więcej atrakcji pojawi się od dzisiaj w tym blogu. Czy to już zapowiedziana zmiana formuły? Czy to objaw choroby psychicznej autora? Nie do końca. To nowa kategoria bloga, o wiele mówiącej nazwie "Movieżowce". Profesor Miodek rozsmarował by mnie słownikiem wyrazów bliskoznacznych za ten słowotwór, ale na szczęscie mieszkamy w różnych częściach miasta więc mam szansę na niego nie trafić.

Jako człowiek honoru, bez wahania przyjąłem zlecone mi przez czytelnika mareksy zadanie. Tego miłego młodzieńca z Creamteam zafascynował pewien grający niemalże główną rolę w reklamie wieżowiec. Ja natomiast doznałem gwałtownego uderzenia inspiracji i postanowiłem powołać do życia nową kategorię, w której pisać będę o budowlach, które występują/występowały w niezliczonych filmach, reklamach, teledyskach i innych szeroko pojętych dziełach kinematografii. Na debiutujący Movieżowiec zapraszam do następnej notki.

King Kong skyscraper

środa, 27 czerwca 2007, ucholife

Polecane wpisy

  • W internetowym CNN Warszawa trochę słabo

    Nie chciałem, żeby ten blog stał się miejscem opanowanym przez czepialskie wpisy, ale dzisiaj coś mnie znowu tknęło i postaram się tym, w miarę krótko, podzieli

  • Chrysler Building kupiony przez Abu Dhabi

    Stało się. W połowie lipca budynek - ikona stylu art deco , uważany za najpiękniejszy wieżowiec na świecie został sprzedany. TMW, niemiecki oddział kompanii in

  • Pożar we Wrocławiu

    Chciałem dzisiaj zaprosić czytelników na moje ulubione miejsce obserwacyjne. Mimo, że nie jest to najwyższy możliwy do osiągnięcia we Wrocławiu pułap, ani też n

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: Wojtek, *.acn.waw.pl
2007/06/27 16:43:30
Kiedyś swojego czasu zacząłem pisać artykuł o budowlach w filmach, który miałem umieścić na swojej stronie. Zebrałem sporo materiału i dużo fotek, ale tak jak to bywa ... artykułu nie mam czasu skończyć do dziś :)
-
mareksywins
2007/06/27 19:20:54
To ja bardzo dziekuje za spelnienie mej prosby i ciesze sie, ze stalem sie inspiracja do kreatywnej roboty.
Musze jednak udac sie do lekarza, bo widze, ze zabieram robote do domu :D

Musze Cie tez pochwalic, bo i beze mnie wygladales mi na czlowieka tworczego, na dodatek nie wiem, czy Panstwo wiedza, ale to ziomal, choc nasze podstawowki sie nienawidzily.
-
mareksywins
2007/06/27 19:25:01
Dementuje tez, jakoby na zdjeciu byla moja fizys ;).
irenne, moja wspolniczka w Creamteam i artterapeutka z sitea www.artterapia.imfrom.eu, zostala porwana przeze mnie i posiadana niejednokrotnie za jej wola lub wbrew w sposob jak to pokazal UCho, ale ja, choc podobnieowlosiony, jestem duzo brzydszy, duzo wiekszy i bardziej wsciekly niz myslicie... komu by tu...wraaaaaaaaghhhh!
-
ucholife
2007/06/27 19:49:25
No to mówię przecież;)...
-
agata744
2007/07/02 08:56:19
świetny pomysł!
-
mareksywins
2007/07/03 23:31:12
Dziekuje w imieniu wlasnym i Ucholife'a ;)

.

Google