wtorek, 24 lipca 2007

Ciekawostka ostatnich dni z wykopu . Cóż, o tych ludziach można powiedzieć, żę są wysoko postawionymi pracownikami. Chyba bym odrzucił taką ofertę zatrudnienia. No chyba, że byłyby dobre widoki przez okno. Bo w dobre dookoła nie wątpie.

Skyscraper work

Skyscraper work

Skyscraper work

Skyscraper work

Skyscraper work

Skyscraper work

Skyscraper work

niedziela, 22 lipca 2007

Wroclawska Spolecznosc MyBlogLog

Od kilku miesięcy nasze blogi są jeszcze mocniej powiązane z ich czytelnikami. Pojawienie się belki z avatarami MyBlogLog doprowadziło do zwiększenia internakcji pomiędzy blogerami, jak i możliwości odkrycia interesujących autorów. Strach przed ograniczeniem anonimowości szybko przekształcił się w radość z tworzenia ciekawych społeczności. Polska Wspólnota MBL liczy już prawie pół tysiąca członków, natomiast Społeczność Bloxa dobija szybko do 250.

Kolejnym etapem MyBlogLogowej ewolucji stała się decentralizacja (czuję się jakbym pisał historię administracji państwowej w latach 1985-2005;). Tworzenie lokalnych społeczności zapoczątkowane zostało przez Tomasza Topę i Społeczność Trójmiejską. Nie trzeba było długo czekać na reakcję aktywnej stolicy, której mieszkańcy i wielbiciele skupili się w Społeczności Warszawskiej .

Najwyższy zatem czas powołać do życia Wrocławską Społeczność, a na potwierdzenie hasła, że dolnośląska stolica to Miasto Spotkań, zapraszam wszystkich mieszkańców, miłośników a nawet tych którzy Wrocławia nie lubią do wstępowania w nasze szeregi.

 

 

Inne lokalne społeczności MyBlogLog:

  • Społeczność Trójmiejska
  • Społeczność Warszawska

 

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5

.

Google